NHL : Vegas Golden Knights – Nashville Predators

Parimad vihjed

Vegas Golden Knights ja Nashville Predators mängivad viimase kohtumise enne All-star pausi. Mõlemad saavad siis kaheksa päeva puhata. Tuleb kasuks kõigile. Mõlemad meeskonnad on kõva töömoraaliga ja ootame sellest mängust vähe väravaid.

Tavaliselt hea kodumeeskond Golden Knights on kaotanud kolmest viimasest kohtumisest kaks. Viimati võttis punktid Las Vegasest kaasa Minnesota Wild 2-4. Peale pausi ootab Golden Knightsi raske välisturnee, nii et selles mängus peab õnnestuma.

Võõrustajate peatreener Gerard Gallant väljendas selget rahulolematust. Kodus võitmatuna tundunud Vegas paneb kõik mängu ja suure tõenäosusega ollaks väga agressivsed.

Predators on aasta alguses olnud oma tasemest kaugel. Viimases kohtumises Colorado vastu oli meeskond taas omas elemendis. Külalised saavad tagasi ka mängukeelu all olnud tsentri Ryan Johanseni.

Kummagi mäng litriga ei ole viimasel ajal väga veenev olnud. Ootame kõvat madinat punktide nimel ja usume, et ei tule väga kõrgeskooriline mäng. Kaks head väravavahti on veel kirsiks tordil.