Peterburg ATP: Martin Klizan – Fabio Fognini

Parimad vihjed

Peale US Openit mängitakse tennist jällegi siseväljakutel ja kõval väljakul. Lisaks Metzile peetakse ka Peterburgis tasemel ATP turniiri. Võtame piletile hea panuse Martin Klizani (ATP65) ja Fabio Foginini vahel (ATP13)

Klizani on sel hooajal olnud hädas vigastustega, kuid mehe valmiduses ei tohiks kahelda. Tema mäng on üles ehitatud esimesele servile, mis on väga terav ja täpne. Klizanil on lisaks veel tugev eeskäelöök, kuid hooaja lõpupoole on need maandunud tihtipeale võrku või siis väljakupiiridest väljas.

Fognini US Open ei läinud plaanide kohaselt kui juba teises ringis pidi reketeid pakkima. Siis kaotas ta John Millmanille. Fognini on siiski selle hooaja üks suurimatest üllatajatest, kuigi suurturniirid ei ole läinud ootusete kohaselt. Fogninil on üks maailma parim eeskäelöök ja väga täpne ristkäelöök. Tema suurimaks nõrkuseks on serv, mis on heade vastuvõtjate vastu olnud kaotuse põhjuseks.

Koefide põhjal on tegemist suhteliselt võrdse mänguga, kuid Klizanil ei tohiks praeguses olukorras olla võimalust see mäng võita. Paneme piletile Fognini võidu ja lisaks veel geimi händikäpi.