Rahvuste Liiga: Prantsusmaa – Saksamaa

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Prantsusmaa -1
@2,30 Mängima

Seekordse koondistepausi viimane kohtumine peetakse Prantsusmaa ja Saksamaa vahel. Üks on värske maailmameister ja teine ei saa kuidagi oma mängu käima.

Saksamaa koondisel on tõeliselt rasked ajad. Viimati kaotati Hollandile 3-0, mis on Hollandi läbi ajaloo suurimaks võiduks Saksamaa üle.

Prantsusmaa ei ole veel Rahvuste liigat selle pausi ajal mänginud, kuid septembris mängiti Hollandiga ja võideti. Võideti tegelikut seda sama Hollandit kellele Saksamaa kaotas.

Vaadates läbi Saksamaa prillide, siis on väga keeruline näha mingisuguseid võimalusi Prantsusmaa vastu võõrsil. Oleks lausa kummaline kui nad suudaksid oma liinid paar päeva peale Hollandilt saadud koslepit paika saada. Mängiti ju meeskonnaga, kes ei pääsenud isegi MM-ile.

Mängu alguses peaks ruttu selgeks saama, mis suunas see mäng liikuma hakkab. Kui Prantsusmaa leiab üles oma mängurõõmu, siis ei tohiks Saksamaa vastu neil probleeme olema.

Meie valikuks on Prantsusmaa võit aasia händikäpiga. See tähendab, et Kui Prantsusmaa võidab ühe väravaga, siis panus tagastatakse. Kui 2 või enama väravaga, siis panus võidab.


Aasia händikäp: Prantsusmaa -1
2,30