Premier League: Arsenal – Cardiff

Parimad vihjed

Cardiff naaseb lahingusse esimest korda peale Emiliano Sala traagilist kadumist. Täna õhtul kohtutakse Emirates staadionil Arsenaliga.

Sinilinnud kaotasid viimase mängu Newcastlele 3-0 ja peale seda ei ole nad 10 päeva mänginud. Cardiff tuleb mängule liiga ühe kehvema võõrsilmängude näitajaga. Nad on kaotanud 11 kohtumisest kaheksa ja kogutud on võõrsil vaid viis punkti. Nad on kaotanud kõikide top 7 meeskondade vastu. Top 4 meeskondade vastu on väravate vahe 17-2. See peaks olema selgeks indikatsiooniks, et reis uelslastele ei saa lihtne olema.

Arsenal langes FA karikast reedel kui kodus kaotati ManU-le 1-3. Nad ei suutnud uuenduse läbinud Unitediga sammu pidada, isegi kui nädal varem oli alistatud Chelsea 2-0. Võit Chelsea üle jättis neile veel suurepärase võimaluse võidelda esinelikusse, ehk kindlustada koht järgmise hooaja Meistrite Liigasse. Ja selle nimel teevad kõik kahurväe mehed nüüd tööd. Arsenal on liigas võitnud viimased viis kodukohtumist ja miski ei viita sellele, et Cardiffile peaks alla vanduma.

Arsenal kohtub liiga ühe halvima kaitsemeeskonnaga ja vaid Man City ja Liverpool on löönud rohkem väravaid kui Arsenal. Muideks enamus Arsenali väravad lüüakse Emiratesi staadionil. Nad on löönud kodus keskmiselt 2,17 väravat mängu kohta. Cardiff on võõrsil skoorinud kuus korda ja sisse lasknud 21 korda.
Kaheksal korral üheksast on Arsenal kodus võitnud enam kui ühe väravaga ja me usume, et händikäp -1 on hea valik sellele mängule.