Premier League: Arsenal – Chelsea

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Arsenal +0,25
@1,86 Mängima
Viik välistatud: Arsenal võidab
@2,23 Mängima

Unai Emery ja Arsenali hoog on raugenud. Viimasest neljast Premier League kohtumisest on võidetud vaid üks. Viimases voorus West Hami koduväljakul oli Arsenal kehv ja kaotas 0-1. Chelsea võitis kodus Newcastle 2-1. Viimasest neljast kohtumisest on võidetud kolm ja viigistatud üks.

Hetkel paiknevad meeskonnad liigatabelis üksteise järel. Chelsea on neljas ja kuus punkti Arsenalist ees. Arsenal on löönud kuus väravat Chelseast rohkem, kuid meeskonna probleemiks on kaitse. Omale on lastud lüüa 32 väravat, mis on 15 enam kui Chelsea on endale lasknud. See on isegi rohkem kui Newcastlel, kes on liigast langemas.

Meeskonnad mängisid omavahel viimati augustis ja siis võttis kodumeeskond Chelsea 3-2 võidu. Kindlasti teeb Emery omad järeldused, kuna mäng West Hami vastu oli nende hooaja halvim.

Bookmakerid eeldavad, et Chelsea on selle mängu soosik koefidega suures piirdes 3,05-3,6-2,35. Sellega on raske leppida. Chelsea ei tohiks olla nii suur soosik. Arsenal võitis kodus Tottenhami 4-2 ja tegi Liverpooliga 1-1 viigi.
Mängime aasia händikäppi Arsenalile +0,25. See tähendab, et viigi korral pool võitu ja Arsenali võidu korral võit.

PANUSTA MÄNGULE RISKIVABALT:
1. Ava endale Optibet’is konto SIIT!
2. Tee vähemalt 15€ sissemakse koodiga SPORT30
3. Saad automaatselt 2×15€ riskivaba panuse ja võimaluse alustada ennustamist ilma igasuguse riskita


Aasia händikäp: Arsenal +0,25
1,86