Premier League: Bournemouth – Tottenham

Parimad vihjed

Neljapäeva õhtul võõrustab Bournemouth Tottenhami. Miks panustame sellele, et mõlemad meeskonnad skoorivad?

– Bournemouth on viimasest kaheksast mängust kaotanud seitse
– Viimasest kümnest mängust mida Bournemouth on mänginud on seitsmes mõlemad meeskonnad skoorinud.
– Viimasest 10 Spursi võõrsilmängust on mõlemad meeskonnad skoorinud kaheksas.
– Spurs on omavahelistest mängudest võitnud viimasest kuuest viis.

Bournemouthi on ootamas Premier Leaguest väljalangemine. Hetkel ollakse altpoolt teised ja punkte on hädasti vaja. Eelmisel nädalal saadi koslep nii Newcastle kui ka Man Unitedi käest vastavalt 4-1 ja 5-2.

ManU vastu kaotust oli oodata, aga kodus Newcastle käest niimoodi tappa saada…. Tundub, et viisaastak Premier Leagues hakkab läbi saama.

Võit tähendaks Tottenhamile seda, et minnakse mööda Arsenalist ja liiga seitsmendaks. Euromängudeni ei ole enam pikk tee minna.

Usume, et mõlemad meeskonnad löövad värava. Isegi kui Bournemouthi kaitse Old Traffordil ribadeks kisti, siis ründemängus olid tasemel ja löödi kaks väravat. Mäng ees sujus läbi Joshua Kingi ja Junior Stanislasi.

Skoorimine ei ole Eddie Howe meeskonnale probleemiks. Probleemiks on endale värava laskmine ja seda on tehtud järjest viimases 16 -s mängus.

Igatahes on nende vasturünnakud ohtlikud ja kiired – ootame ka Bounemouthi skoorimist. Nii nagu mainitud on Spurs Mourinho käe all lubanud endale 80% võõrsilmängudes lüüa värav ja samal ajal on ka ise löödud.

Igatahes leiame, et mõlema meeskonna skoorimisel on väga hea väärtus. Kui koef peegeldab ca 53% tõenäosust et mõlemad skoorivad, kuid Spursi mängudes 80%…