Premier League: Brighton – Leicester

Parimad vihjed

Liigatabeli teine Leicester kohtub laupäeval võõrsil Brightoniga. Brightoni alistamine võib olla keeruline, kuna nad on viimased kolm mängu kodus võitnud. Viimasest neljast omavahelisest kohtumisest on Leicester võitnud kolm.

Enne rahvuskoondiste pausi võitis Leicester kenasti Arsenali 2-0 ja lennutas ennast liigatabeli teiseks. Brendan Rodgersi Leicester on siiski Liverpoolist kaheksa punkti kaugusel, kuid viiendal koha asuv Sheffield United on juba üheksa punkti kaugusel ja see on oluline pääsemaks järgmise hooaja Meistrite Liigasse.

Viimasest kümnest mängust on Leicester võitnud kaheksa.

Kas Brighton on kodus nii hea kui paberil paistab? Enne kui Brighon võõrsil ManU käest 3-1 tappa sai olid nad võitnud kolm mängu neljast. Kõik need kolm mängu võideti kodusel Amex Staadionil. Kõik need võidud tunudsid tulevat tänu juhuste kokkulangevusele. Tottenham on kriisis, Evertoni vastu hiline penalti ja omavärav. Norwich City on täielikul allakäigutrepil. Leicester on üks kõvemaid vastaseid keda nad on tükil ajal kodus näinud.

West Ham, Southampton ja Burnley lahkusid Amex staadionilt punktidega ja meie usume, et Leicester suudab naasta sealt kolme punktiga.

Jamie Vardy, James Maddison ja Tielemans on oma võimete tipul ja Leicester mängib tõeliselt tugevat jalgpalli hetkel. Leicester on meie arvates hetkel võimeline võitma ükskõik millist Premier League tiimi ja vaadates koefe mida neile voor vooru järel pakutakse on suurepärase väärtusega. Sama ka Brightoni vastu, saadaval on koefid 2,1 kanti.