Premier League: Burnley – Manchester City

Parimad vihjed

Burnley hooaeg on olnud vägagi ameerika mägede sarnane. Laupäeval saadi kodus ketukas Crystal Palace käest, kuigi enne seda võideti 3-0 nii West Ham kui ka Watford.

Burnley ei tohiks siiski nuriseda kuna hetkel ollakse liigatabelis kaheksandad ja vaid kahe punkti kaugusel viiendal kohal olevast Tottenhamist. Siiski 17-dana paiknev Everton on samuti vaid nelja punkti kaugusel.

Burnley on olnud kaitsest lähtuv meeskond, kuid sel hooajal on muutunud stiil palju lõbusamaks. Nende mängudes on sel hooajal löödus keskmiselt 2,85 väravat ja nad ei ole väravavõrku leidnud vaid kolmes mängus. Mängitakse lõbusat jalgpalli ja see tähendab tavaliselt ka väravaid. Näiteks kaotati Liverpoolile kodus 0-3 ja Chelseale 2-4.

City tiitlilootused said laupäeval taaskord suuremat sorti tagasilöögi kui tehti Newcastelega 2-2 viik. Liverpool on 11 punkti kaugusel.

Kahtlemata on City suurimaks nõrkuseks sel hooajal kaitsemäng. Nad on lasknud endale keskmiselt 1,14 väravat mängus ja võõrsil on nad saanud kirja vaid kaks nullimängu. Muidugi on nad ise kõikides mängudes väravavõrgu üles leidnud.

City kohtumistes võõrsil on nähtud vaid korra alla kolmeväravalist mängu ja keskmiseks on neli väravat mängu kohta.

Burnley kohtumistes on 64% kordadel löödud vähemalt kolm väravat. Kõikides Top4 meeskondade vastu peetud kohtumistes on löödud vähemalt kolm väravat, nii et me näeme selles väga korralikku väärtust.