Premier League: Burnley – Tottenham

Parimad vihjed

Tottenham on mänginud juba pikemat aega ilma Harry Kane’i ja Dele Alli’ta. Kane’i tagasitulek on siiski lähedal ja mees võib tööle naasta juba selles kohtumises.

Vigastustest hoolimata on Spurs olnud ründes tõhus. Viimases kohtumises alistati Leicester 3-1 ja Meistrite Liigas sai Dortmund koti pähe 3-0.

Peale suurepäraseid võite võib Burnley mäng tunduda lihtsa jalutuskäiguna. Sellega peab olema ettevaatlik. Spursil motivatsiooni peaks jaguma kuna Liverpool ja Manchester City on käeulatuses. Mängus Burnley vastu ei saa punkte kaotada!

Võidu korral oleks Tottenham vaid kahe punkti kaugusel Manchester Cityst ja Liverpoolist. City on mänginud ühe mängu enam ja Pool kohtub pühapäeval ManU-ga. Võit tagaks siis hea positsiooni liidrite ründamiseks.

Spurs on ainus Premier League meeskond sel hooajal kes ei ole mänginud veel mitte ühtegi viigimängu. See näitab kui sitkelt võideldakse võidu nimel. Ei ole harvad mängud kui võit saadakse viimasel hetkel ja mängutase ei ole päris A klassist.

Ka võõrsil on Tottenham soosikuks. Nende koefid tõusevad ja annavad põhjuse sinna panustada. Pocchetino on saanud sel hooajal meestest kenasti kõik välja pigistada ja me usume, et ta teeb seda taas.