Premier League: Chelsea – Brighton

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Chelsea -1
@1,90 Mängima

Chelsea oli nädalavahetusel kaotamas Cardiffile, kuid siiski toodi kuidagi kolm punkti ära. See hoiab neid veel konkurentsis TOP 4 pääsule, kuna see tagab koha Meistrite Liigas järgmisel hooajal.

Chelsea hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude ja seda eriti võõrsil mängides. Siiski, kodus on kaotatud vaid üks kohtumine terve hooaja vältel. Ülejäänust 15 mängust on võidetud üheksa ja kuuel korral on lepitud viiki. Sel kolmapäeval kohtutakse Brightoniga, kelle mõtted on juba FA karika poolfinaalis, mis toimub laupäeval Wolvesi vastu.

Eelmisel laupäeval kaotas Brighton kodus Southamptonile 1-0. Väljalangemistsoon on viie punkti kaugusel. Brightoni probleemid on samuti võõrsil mängudes ja 15-nest kohtumisest 10 on kaotatud, kusjuures mitte ühtegi punkti ei ole saadud meeskondade vastu, kes asuvad ülemises tabelipooles.

Üle poolte kaotustest on saadud enam kui ühe väravaga ja Chelsea on kodus võitnud kahe või enama väravaga seitse korda. Arvestades kõike seda on panus Chelsea võidule aasia händikäpiga -1,5 päris ahvatlev.


Aasia händikäp: Chelsea -1
1,90