Premier League: Chelsea – Burnley

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Chelsea -1,5
@1,75 Mängima

Chelsea 4-3 võit Slavia Praha üle eelmisel neljapäeval tegi neist ühe neljast poolfinalistist Euroopa liigades. Vaadates nüüd kohalikku liigat, siis on Sinistel punkte hädasti vaja, kuna see tagab pääsu järgmise hooaja Meistrite Liigasse.

Hetkel ollakse viiendal positsioonil ja Arsenalist maas vaid väravate vahega. Kuuendana paiknev ManU on vaid kahe punkti kaugusel kuid nädalavahetusel peavad nad minema Old Traffordile nendega mängima.

Chelsea on praegu palju ühtlasem meeskond kui nad olid aasta alguses. Mitmed viigid panid Sarri pinge alla. Nüüd on nad võitnud kolm mängu neljast ja Stamford Bridgel ei ole neid keegi alistanud jõuludest saati.

Burnleyt ei tohi muidugi alahinnata. Nad on võitnud viimased kolm mängu ja eemaldanud ennast väljalangemistsoonist. Burnleyl väga millegi nimel mängida ei ole ja nende mängud top meeskondade vastu ei ole väga head olnud. Big Six’i vastu on nad kaotanud neli mängu viiest ja neile on löödud 15 väravat. Kolmes mängus on kaotus olnud suurem kui üheväravaline ja nüüd vastaseks Chelsea, kes kodus ei kaota.

Sinised on võitnud viimases viies kodumängus neljal korral vähemalt kahe väravaga ja terve hooaja jooksul lausa üheksal korra. See teeb Chelsea aasia händikäpi -1,5 väga atraktiivseks. Paneme ka väikese täpse skoori panuse.


Aasia händikäp: Chelsea -1,5
1,75