Premier League: Chelsea – West Ham

Parimad vihjed

Chelsea võidab ja West Ham ei skoori
@2,18 Mängima

Chelsea hooaeg ei ole olnud lihtne. Uus peatreener Sarri alustas hooaega hästi, kuid vahepeal tehakse selliseid mänge, mis panevad fännidel suu rippuma.

Kõigele vaatamata ei ole Chelsea hooaeg läbi. Nad on jätkuvalt Europa liiga konkurentsis ja isegi vaatamata halbadele tulemustele ollakse Premier Leagues siiski esineliku konkurentsis. Nad on Aresenaliga ühel pulgal ja kolmandal kohal olev Spurs on vaid punkti kaugusel.

Chelsea kaotused Bournemouthile 4-0 ja 6-0 Man Cityle on häbiväärsed, kuid kodusel Stamford Bridgel on mängitud väga hästi. Nad on sel hooajal kodus kaotanud vaid korra ja viimati saadud 3-0 võit Brightoni üle tähendas neljandat võitu viimasest viiest mängust.

West Hami mäng on olnud tuttavlikult ebaühtlane. Vahepeal tehakse väga häid esitlusi ja järgmisel hetkel kaotatakse momentum täielikult. Eelmisel nädalal nägime kuidas kaotati kodus Evertonile 0-2. Nad on kaotanud viimasest viiest mängust kolm ja asjad lähevad veelgi hullemaks kui minnakse reisile.

West Ham on kaotanud viimasest kuuest võõrsilmängust viiel korral ja võidetud ei ole kordagi. Nüüd on vastaseks Chelsea, kel kodus korralik saldo. Märgid ei ole head.

Ootame kodumeeskonna võitu ja tegemist ei saa olema võrdsete lahinguga. Chelsea on hoidnud värava puhtana seitsemel puhul kümnest ja West Ham ei suutnud viimasel viiel võõrsil mängul väravat lüüa. Panustame sellele, et Chelsea võidab ja West Ham ei suuda palli väravasse saata.


Chelsea võidab ja West Ham ei skoori
2,18