Premier League: Crystal Palace – Liverpool

Parimad vihjed

Ainus esmaspäevane mäng mängitakse Selhurst Parkil Londonis, kui Liverpool külastab Crystal Palacet. Mõlemad võitsid oma liiga avamängu. Ootame huvitavat ja kõva väänamisega kohtumist.

Roy Hodgsoni juhendatav Crystal Palace on heas hoos. Kotkad on juba mänginud 15 mängu ilma kaotuseta, tõsi, paljud vastased on olnud tunduvalt nõrgemad, tahtmata meestelt midagi ära võtta. Meeskond on mänginud kontrollkohtumistes kui ka liiga avamängus sirgjoonelist ründemängud ja miks ka mitte kui eesliini kuuluvad Wilfried Zahan ja Christian Benteke.

Avamäng võideti Fulhami vastu 0-2. Numbrid ei räägi kõike, kuna Fulhamil oli mitmeid ohtlikke väravavõimalusi, kuid Kotkaste õnneks oli Fulhamil palju ebaõnne.

Liverpooli eelmine hooaeg ületas kõikide ootused. Liiga neljas koht oli oodatud, aga mängida Meistrite Liiga finaalis oli neile kõva saavutus. See näitab, et meestes on potensiaali milleks iganes.

Peale suviseid oste, on nad vaieldamatult City kõige kõvem vastane sellel hooajal. Mitmetele tähtsatele positsioonidele toodi maailmanimed. Keskväljale Keita ja Fabinho ja väravasse brass Alisson.

Liverpool reisib Londonisse heas vormis kuna kaotatud on peale ML finaali vaid Dortmundi vastu USA turneel, kusjuures Pooli pink ei olnud kuigi täielik. Avaringis tehti tuul alla West Hamile 4-0 kui ründekolmik Mane – Firmino – Salah jätkasid sealt kus pooleli jäid.

Crystal Palace kodumängudes oleme harjunud nägema palju väravaid ja lisades sellele mõlema meeskonna hea vormi, on oodata et võrk sahiseb mitmeti. Piletile paneme 3,0 väravat, ehk kui jääb kolm väravat, siis raha tagasi ja 4 ja enam väravat, siis panus pihtas.