Premier League: Crystal Palace – Norwich

Parimad vihjed

Premier League seitsmendas voorus kohtub Crystal Palace kodus Norwichiga.

Crystal Palace on alustanud hooaega stabiilsete tulemustega. Peale kuute vooru on saadud kaks võitu, kaks viiki ja kaks kaotust väravatevahega 4-7. Viimases ringis olid lähedal kolmandale võidule, kuid lisaminutite viimasel minutil anti võit Wolvesile ära.

Roy Hodgsoni Crystal Palace on keskpärane kodumeeskond kelle mängufilosoofia keskendub kiiretele vasturünnakutele. Norwich sobib selles mõttes vastaseks hästi, kuna neile meeldib palli hoida.

Palacei kuues mängus on löödud vaid 11 väravat ja see on liiga kõige madalam skoor. Suur osa nendest väravatest on löödud mängud Tottenhamiga kui kaotati 4-0. Ise on kotkad suutnud lüüa vaid neli väravat ja see on samuti kesiseim tulemus. Näiteks Norwichi ründaja Teemu Pukki on löönud selle ajaga kaks väravat enam.

Crystal Palace’il vigastustega probleeme ei ole. Vaid ründaja Connor Wickham on puudu.

Norwich tegi mõni nädal tagasi suurüllatuse ja kukutas koduväljakul Manchester City 3-2. Kohtumine õnnestus neil hästi ja võimalused kasutati suurepäraselt ära. Järgmises voorus toodi Norwich maapeale tagasi kui Burnley alistas nad 2-0. Suurimaks probleemiks tundub olevat see, et Pukki on jäänud ründes päris üksikuks.

Kui Palace on väravatega kitsi olnud, siis Norwich on laamendanud korralikult – kuues mängus kokku 26 väravat. Nendest 14 on lastud lüüa endale.

Norwichil on suuri probleeme vigastustega. Daniel Farkel on kaitsest puudu Cristoph Zimmerman, Timm Klose ja äärsekaitsest Maximillian Aarons, Onel Hernandez. Kaitsvast keskväljast Tom Trybul ja viimasest kohtumisest ka asendusmees Alexander Tetty. Keskväljalt puudb kogenud Mario Vrancic. Ka väravavahiosakonnas on probleeme. Nii esiväravavaht Tim Krul kui ka teine väravavaht Ralf Färmann on kergete vigastustega kimpus

Muidugi oleks tore kui Pukki taaskord lammutaks, kuid tegelikkuses peaksid Norwichi mehed langema oma “normaalsele” tasemele tagasi. Kuna Norwichil on niivõrd tugevad probleemid mängijate valikuga, jätab see valikusse panuse Crystal Palace’i võidule.