Premier League: Everton – Leicester

Parimad vihjed

Leicester on veel kinni järgmise aasta Meistrite Liiga kohas. Hetkel ollakse 55 punktiga kolmandal kohal, kuid 52 punkti peal on ohustamas juba Wolves ja ManU. Muidugi kui City karistus on jätkuvalt jõus, siis pääseb ka viiendana paiknev meeskond ML põhiturniirile.

Everton võiks veel tugeva lõpuga tõusta Euroopa Liigasse, kuid ees on veel mitmeid meeskondi. 41 punktiga ollakse juba turvalises vees ja väljalangemine ei ohusta.

Peale koroonapausi on Leicester teinud viigid Brightoni ja Watfordi vastu, ehk ei olda üliheas vormis. Vardy on veel liiga esipüss 19 väravaga, kuid peale aastavahetust on mees kirja saanud vaid kaks väravat. Mehel on vaid üks värav puudu, et tähistada 100 väravat Premier Leagues.

Everton tegi peale koroonapausi viigi Liverpooliga ja seejärel alistati Norwich 1-0. Väravate löömine on mõlemale raske.

Leicester on ilma James Maddisonita ja see on nende ründemängule suureks löögiks. Ka Vardy ei saa järelikult nii palju võimalusi kui Maddisoni taolist meest ei ole sööte jagamas.

Mängu koefid on võrdsed, ehk Everton on kerge favoriit. Meeskondade omavahelised mängud on viimasel ajal olnud ka võrdsed, kuid mõlema hetkelised nõrkused ründemängus annavad hea väärtuse just väravate arvule.