Premier League: Everton – West Ham

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Everton -1
@3,10 Mängima

Premier Liigas ei tohiks esimese nelja mänguga lasta lüüa endale kümme väravat, kuid West Ham on seda lubanud. Tulemused võiksid nende mängu natuke ilustada, kuid tegelikkuses on see olnud kohutav.

Kaitsemängu ülesehitus on kadunud ja mängu avamises ei ole mingisugust mõtestatust. Meeskonna ründemäng ei saa töötada kui mängu ülesehitus sakib. Väravavõimalusi lihtsalt ei teki. Kui ka tekib, siis on need kogemata.

West Ham on löönud neljas mängus kaks väravat ja endale lasknud kümme. See on asetanud nad liigatabelis viimasele kohale. Mitte midagi ei tundu õnnestuvat.

Everton on selle eest teinud korralike esitlusi ja igast mängust on ka punkte nopitud (kolm viiki ja üks võit). Pallita kaitsemäng toimib kenasti.

Meeskond on mõnes mängus olnud natuke hoolimatu palliga mängides, mis on loonud ka väravavõimalusi vastastele. Evertoni suutlikus on tänasel päeval selgelt West Hamist parem.

Eriti heas hoos on olnud brass Richarlison, kes on põrutanud sel hooajal juba kolm väravat. Temalt ootame väravaid ka pühapäeval.

Panust otsides ei ole keeruline vaadata just kodumeeskonna võitu, või siis isegi mitmeväravalist võitu. Samuti võib vaadata West Hami kesisust väravate löömisel.