Premier League: Leicester – Bournemouth

Parimad vihjed

Leicester City saab sel nädaavahetusel endale külla Bournemouthi. Kodumeeskond on kolme ringiga kogunud viis punkti ja paikneb liigatabelis neljandana. Rebastel on olnud probleeme ründes kui mitmetest võimalustest hoolimata on saadud pall võrku vaid kolmel korral.

Brendan Rodgersi mehed on pidanud väga tasavägiseid lahingud, kus väravaid üleliia palju ei ole löödud. Viimati mängiti kolmapäeval Newcastlega Carabao karika avaringis. Mäng lõppes viigiga 1-1.

Bournemouth on kolme ringi järel liigatabeli 11-nes, kogudes kolme mänguga neli punkti. Carabao karikas kohtus Bournemouth Forest Greeniga (kes mängib League Twos). Mäng lõppes 0-0 viigiga.

Leicesteri ja Bournemouthi omavahelised varasemad kohtumised on olnud tasavägised ja väheste väravatega. Meeskonnad on kohtunud kümme korda ja seitsmel korral on löödud alla 2,5 värava. Kuus korda on mängitud viiki. Tasub veel mainida, et Leicesteris mängides on ühel korral löödud üle 2,5 värava.

Leicesteril on väravate viimistlemisega probleeme ja raske uskuda, et ka laupäevases mängus liiga palju väravaid lüüakse. Lisaks puudub Bournemouthil mitu ründemeest. Panustame siis sellele, et mängus on vähe väravaid.