Premier League: Leicester – Southampton

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Leicester -0,5
@1,95 Mängima

Leicester võõrustab laupäeval Southamptonit. Võõrustaja on võitnud viimasest viiest mängust kolm kuid Southamptonil ei ole nii hästi länud.

Külalistel puuduvad mitmed olulised mängijad. Mängukeelu all on Pierre-Emile Hojberg. Lisaks puudub parim väravakütt Danny Ings ja rahvuskoondise juures viibiv Maya Yoshida.

Teised võimalikud puudujad on Ryan Bertrand ja iirlane Michael Obafemi. Kõik need mängijad on meeskonnale olulised ja see teeb nende kehva olukorra veelgi kehvemaks.

Southampton on võitnud viimasest viiest mängust kaks ja korra on mängitud viiki. Kaotati Man Cityle ja West Hamile. Võideti Huddersfieldi ja Arsenali. Viik mängiti välja Chelseaga.

Southampton on liigatabeli tagantpoolt kolmas ja nende seljataga on vaid Fulham ja Huddersfield.

Leicester on liigatabeli seitsmes ja kaks punkti West Hamist eespool. Kuuendana olev Manchester United on seitsme punkti kaugusel.

Viimases kohtumises võitis Leicester võõrsil Evertoni 0-1. Kui välja arvata kodune kaotus Cardiffile on meeskond näidanud suurepäraseid võtteid.

Leicester on võitnud viimasel ajal suuri tiime ja arvestades Southamptoni probleeme mängijate valikuga, siis läheme kindlalt mängima Leicesteri võidule.

Mängule saad kasutada ka Optibeti 2×15€ Riskivaba panust. Panustad enda raha eest, ja kui kaotad, siis makstakse puhtalt raha tagasi. Ei mingeid trikke.


Aasia händikäp: Leicester -0,5
1,95