Premier League: Leicester – Tottenham

Parimad vihjed

Viik välistatud: Leicester
@2,08 Mängima

Leicester City sai eelmisel nädalavahetusel oma esimese kaotuse sel hooajal. ManU võitis Old Traffordil 1-0. Nad on võitnud kaks, viigistanud kaks ja kaotanud ühe PL kohtumise. Isegi vaatamata sellele kaotusele on minek hea ja liigas hoitakse viiendat kohta.

Rebased tegid viigi Wolvesi ja Chelsea vastu, Neil on palju talenti ja Brendan Rodgersi mehed ei tohiks ebakindluse käes vaevelda.

Tottenham Hotspur tegi kolmapäeval Olympiacosega 2-2 viigi, kusjuures kohtumist juhiti 2-0. Vaid 72h hiljem peavad nad Leicesteriga võõrsil madistama. Mitmed mehed tunnevad kindlasti kolmapäevast kohtumist veel jalgades.

Spurs ei ole lendama saanud. Crystal Palace võideti küll eelmisel nädalavahetusel kodus, kuid see oli ka ainus veenev esitus nende poolt sel hooajal. Avakohtumine Aston Villa vastu võideti, siis tehti korralik viik Ethiad staadionil City vastu. Kaotati veel Newcastle vastu ja tehti Arsenaliga kodus viik.

Need probleemid ei ole uued. Kieran Trippier lahkus suvel klubist ja tundub, et meeskonnas natuke käärib. Tottenham ei ole Premier Leagues võitnud võõrsil mitte ühtegi kohtumist alates veebruarist kaotades kuus mängu kaheksast.

Leicester on kaotanud vaid ühe PL mängu viimasest kaheksast kodus. Sealhulgas võeti punkte Arsenalilt ja Chelsealt. Kõike arvesse võttes, panus Topeltvõimalusele (Leicester võit või viik) tundub väga heaks valikuks. Teiseks valikuks paneme Leicesteri võidule ilma viigi võimaluseta. Sel juhul viigi puhul raha tagasi.