Premier League: Leicester – Watford

Parimad vihjed

Leicester võidab ja mängus lüüakse üle 2,5 värava.
@1,87 Mängima

Täna õhtul peetakse ports põnevaid Premier League kohtumisi. Vaatame Leicesteri, kes võõrustab liiga punast laternat Watfordi. Leicester jahib oma seitsmendat järjestikust võitu, mis tähendaks ka klubi ajaloo parima tulemuse kordamist.

Brendan Rodgers juhendas just oma esimest mängu 9 kuud tagasi Leicesteris Watfordi vastu. Siis saadi 1-2 pähe. Sellest mängust saati on muidugi palju muutunud ja üheks suurimaks muutujaks on Jamie Vardy.

Vardy on hetkel PL suurim väravakütt. Rodgersi käe all on ta löönud 22 väravat – 5 enam kui ükski teine mängija Premier Leagues. Ka sel hooajal juhib ta seda tabelit: 10 väravat viimases kaheksas mängus.

Viimases kolmes mängus Watfordi vastu on Vardy skoorinud. Ta hetkevorm näitab ka täna väravat. Sellele tasuks panustada.

Watford peab oma esimese kohtumise 23 aastase treeneri Hayden Mullinsi vastu peale Quique Sanchez Flores kinga saamist. Lihtne ei saa olema, kuna nad kohtuvad ühe parima Premier League meeskonna vastu ja just seal on Watfordil kõige raskem.

Külalised on kaotanud viimased 14 mängu liigatabeli Top3 vastu ja lastes endale nendes mängudes 51 väravat. Ei ole just kõige lubavam. Lisaks ei ole Watford kunagi võitnud PL mängu kolmapäeval (4 viiki ja 11 kaotust)

Leicesteril on parim tabavusprotsent liigas ja nad on suureks ohuks meeskonna vastu kelle kaitse on liiga kõige kehvem. Viimases seitsmes mängus on Rebased löönud 22 väravat ja Watford laseb sisse keskmiselt üle kahe värava mängu kohta. 71% Leicesteri kodumängusest lüüakse kolm või enam väravat ja siit ka meie vihje. Leicester võidab ja mängus lüüakse üle 2,5 värava.


Leicester võidab ja mängus lüüakse üle 2,5 värava.
1,87