Premier League: Liverpool – Bournemouth

Parimad vihjed

Laupäeva lõunal võõrustab Liverpool Bournemouthi. On tõsiasi, et Liverpool on kaotanud viimasest neljast mängust kolm. Kõik kaotused on tulnud võõral väljakul. Kodus on asjalood nii:

  • Liverpool on kodus võitnud viimased 21 mängu ja kaotust ei ole tuntud 54 mängu
  • Viimasest kuuest mängust on nulliga võidetud viis.
  • Bournemouth on Liverpooli vastu kaotanud viimased viis mängu ja väravate vahe on 17-0.

Liverpool tundus pikka aega puutumatu, kuid viimased nädalad on olnud neile rasked. Kõigepealt kaotati Atletico Madridile, siis saadi napp võit West Hami vastu ja siis kaotati Watfordi vastu. Kõige viimaks saadi Chelsea vastu FA karika kaotus 2-0.

Usume, et Liverpool on teinud oma kodutöö korralikult ära ja kaotada enam ei tohi. Lisaks peavad nad veel järgmisel kolmapäeval Atletico Madridi võõrustama.

Bournemouth võitleb liigas püsimise nimel. Viimases kohtumises tehti Chelseaga 2-2 viik. Nad on kaotanud viimasest üheksast võõrsilmängust lausa kaheksa ja kõik viimased viis mängu. Eks see on ka põhjuseks miks ollakse liigatabelis 18-ndad. Bournemouth on suutnud skoorida vaid ühes kohtumises viimasest viiest võõrsilmängust. Vaid Norwich on vähem skoorinud.

Nii nagu juba mainitud on Liverpooli vastu neil olnud katastroofiline periood. Viimasest 16-st omavahelisest kohtumisest on võidetud vaid üks ja viimases viies ei ole skooritud. Selle tulemusel panustame Liverpooli võidule nulliga.