Premier League: Liverpool – Cardiff

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Cardiff +2,5
@1,95 Mängima

Väravate löömine on Liverpoolile sel hooajal olnud üllatavalt raske. Meistrite Liigas saadi taas lukk lahti ja tulistati Belgrad Red Star-ile neli väravat. Viimane mäng kus suudeti üle kahe värava lüüa oli üle kuu aja tagasi Southamptoni vastu.

Oktoobri alguses mängis Liverpool kolm mängu ja skooris nendes vaid korra. Tõsi, ka endale ei lastud lüüa. Viimases PL voorus võideti Huddersfield 1-0.

Eelmisel hooajal elas Pool kolmiku Salah-Firmino-Mane najal. Nüüd on meeskonnas veel tugevaid asendajaid ja tõenäoliselt hakkab Klopp sinna ka vaatama. Sturridge ja Shaqiri ei ole ju papist mehed.

Cardiff on PL tabelis tagant neljas. Eelmises ringis võideti kodus Fulham 4-2. Enne seda saadi kuus mängu tuppa. Cardiff on soosikuks langemaks Championships liigasse, kuid Fulhami alistamine näitas tunnelisse natuke valgust.

Cardiffi kasuks räägib see, et Liverpool mängis vähem kui 72 tundi tagasi Meistrite Liiga mängu. Isegi kui Red Starsi vastu ei pidanud ülemäära palju pingutama, siis kurnab see ikkagi. Cardiff mängis ka Spursi vastu, kes paar päeva varem oli mänginud Barcelonaga. Võiks öelda, et Cardiffil ei olnud õnne, sest nad väärisid vähemalt punkti.

Bookmakerid arvutasid, et Liverpool on ligi 90% soosik ja sealt tekib päris muhedaid händikäpi koefe. Meie usume, et Liverpool ei suuda seda mängu võita enam kui kahe väravaga ja võtame aasia händikäpi Cardifile +2,5.


Aasia händikäp: Cardiff +2,5
1,95