Premier League: Liverpool – Leeds

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Liverpool võidab
@2,85 Mängima

Liverpool alustab tiitli kaitsmist legendaarse Leedsi vastu, kes teeb oma comebacki Premier League´i peale 16 aastast eemalolekut.

Millest tuleneb meie soovitus panustada sellele, et Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad:

  • Liverpool võitis eelmisel hooajal kodus 18 mängu 19-st.
  • Leeds skooris eelmisel aastal 87% mängudest
  • Liverpool ei ole kodus kaotanud alates aprill 2017.

Leeds ei ole siis kõrges mängus olnud juba 16 aastat ja avapaugu saavad nad raskeima võimaliku, ehk mängitakse võõrsil Liverpooli vastu. Leeds tegi eelmisel hooajal super mängu ja tänu oma ekstsentrilisele treenerile Marcelo Bielsale roniti välja Championship League´st ja seda lausa 10 punktilise eduga teisena lõpetanud West Bromi ees.

Bielsa taktika on unikaalne. Leeds valdas eelmisel hooajal palli keskmiselt 65%!

Lisaks hangiti endale suvel Hispaania koondislane Rodrigo Valenciast, Saksa koondislane Robin Koch Freiburgist ja Helder Costa Wolverhamptonist. Nende löögiarsenal tundub korralik.

Liverpool alustab üle tüki aja hooaega tiitlikaitsjana. Nende meeskond on juba harjunud koos mängima ja uuendusi ei ole suvel tehtud. Klopp keeldus raha kulutamast ja ainsaks märkimisväärseks täienduseks sai Konstantinos Tsimikas.

Klopp on vihjanud, et võidakse sel hooajal üle minna formatsioonilt 4-3-3 formatsioonile 4-2-3-1.

Kui Leeds´i vastu suudetakse kaotust vältida, siis oleks see juba 60-s järjestikune mäng Anfieldil ilma kaotuseta.

Poolil on kõik mehed terved, puhanud ja kenasti hooajaks valmistunud. Nad ei pidanud ka hilissuviseid Meistrite Liiga kohtumisi.

Eelmisel hooajal oli Liverpool kaitses haavatavam kui varasematel hooaegadel. Viimasest kuuest PL kodumängust võideti vaid kaks endale väravat laskmata.

Kuna Leeds armastab palliga mängida, siis kindlasti nad mõned väravavõimalused endale saavad. Liverpool armastab rünnata ja see jätab ka kontra võimalusi Leeds´ile.

Liverpool lõi eelmisel aastal kodus keskmiselt 2,73 väravat ja usume, et sellise keskmise suudavad nad lüüa ka Leeds´i vastu ja pakume skooriks 3-1, ehk mõlemad skoorivad ja Pool võidab annab korraliku väärtusega koefi.


Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Liverpool võidab
2,85