Premier League: Liverpool – Leicester

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,80 Mängima

Kaks Premier League Top3 meeskonda kohtuvad omavahel. Liverpool on võitnud kõik seitse mängu sel hooajal. Eelmisel nädalavahetusel saadi aga vaevu jagu Sheffield Unitedist.

Kolmapäeval mängiti kodus Red Bull Salzburgi vastu. Mängu juhiti 3-0 ja lubati siiski Salzburgil ennast ohustada. Mäng lõppes 4-3 punaste võiduga, aga see näitas selgelt nende probleeme kaitses.

Viimasest 11 Liverpooli mängust on hoitud puhas leht vaid kolmel korral. Kokku on nende mängudes löödud sel hooajal keskmiselt 2,36 väravat ja me usume, et nende maailma klassist ründemäng teeb seda ka Leicesteri vastu.

Brendan Rodgersi juhendatav Leicester on sel hooajal kaotanud vaid korra ja see kaotus saadi Old Traffordil ManU vastu (1-0)

See oli ka teine mäng kui sel hooajal väravat ei löödud. Leicesteri ründemäng on väga terav ja seda näitas ka eelmise nädala 5-0 võit Newcastle üle.

Leicester on vaid kahel korral PL sel hooajal oma värava puhtana hoida. Usume, et nende meeskondade ründemängu ja kaitse kehva vormi tulemusel lüüakse siin mõlemale poole võrku väravad. See on juhtunud ka viimasel neljal kohtumisel nende meeskondade vahel.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,80