Premier League: Liverpool – Manchester City

Parimad vihjed

Liverpool ei ole Premier Leagues sel hooajal kaotanud mitte ühtegi mängu ja nüüd kohtutakse Manchester Cityga, kellel on veel meistritiitli jahis sõna sekka öelda. Mõlemal meeskonnal on puudujaid, kuid Cityl on eemal päris tähtsad mehed.

Juba hooaja alguses eeldati, et need kaks meeskonda on need, kes otsustavad selle hooaja tiitli võitja. Sel hooajal on City kaotanud hoolimatult punkte just seal kus neid ei oleks pidanud kaotama. Nad kaotasid Norwichile võõrsil ja kodus Wolvesile. Lisaks tehti kodus viik Tottenhami vastu.

Premier Leagues kaotas Liverpool kodus Cityle viimati aastal 2003. Eelmisel hooajal mängiti viiki, ehk Anfield ei ole Cityle just meelispaik. Statistika näitab seda, et lihtne ei ole seal kellelgi. Viimati kaotas Liverpool liigamängu kodus 2017 aasta kevadel.


COOLBETIS SAAVAD UUED KLIENDID ENNUSTADA LIVERPOOLI VÕITU KOEFIGA 35,00! PANUSTAD 1€ JA LIVERPOOLI VÕIDU KORRAL VÕTAD VÄLJA 35€! KLIKI SIIA>>>

Sel hooajal on Liverpool kodus endale lasknud lüüa viis väravat ja on muidugi kõik mängud võitnud. See tähendab, et Kloppi poisid on kogu liiga parim kodumeeskond.

Kuigi tiitliheitlusele oleks põnev kui City suudaks Anfieldilt punkte napsata, siis hetkel tundub see olevat keeruline ülesanne. Lisaks on Cityl puudu sellised mehed nagu Leroy Sane ja David Silva. Poolil puuduvad Nathaniel Clyne ja Joel Matip. Ka vahetusmees Shaqiri.

Natuke kummaline on, et Manchester City on bookmakerite arvates selle mängu favoriidiks. Hetkel on küll koefid võrdsustumas, aga siiski leiame, et Liverpool peaks olema selle kohtumise favoriit. Klopp oskab tähtsateks mängudeks kaitse kenasti lukku lüüa ja Pooli suurepärane kodustatistika ei anna alust uskuda City võitu. Panustame Poolile ilma viigi võimaluseta, ehk viigi korral raha tagasi.