Premier League: Liverpool – Sheffield United

Parimad vihjed

Liverpooli domineerimine Premier Leagues ei näita väsimise märke. Viimati alistati tugev Wolves 1-0 ja taastati 13 punktiline eduseis olles ühe mängu vähem pidanud.

Klopp´i mehed on nüüd võitnud järjest 10 Premier League mängu ja Old Traffordil mängitud viik ManU vastu on ainus mäng kus on kaotatud punkte (mängiti viiki). Tundub, et keegi ei takista neid tiitli võitmisel. Eriline võimsus on Liverpoolil kodus mängides.

Võõrustajad on kodus kaotuseta 50 PL mängu ja 40 nendest on võidetud. Viimati kaotati Anfieldil 2019 aasta jaanuaris, ehk aasta aega tagasi. Liverpooli reisival Sheffield Unitedil ei ole lootused vist väga kõrgele aetud.

Sheffield United on teinud võõrsil väga häid tulemusi, kuid nüüd kaotati pühapäeval 2-0 Manchester City vastu, kuid taaskord oli nende esitlus väga korralik. Isegi peale seda kaotust ollakse liigatabelis kaheksandal kohal ja Liverpooli elu tehakse kindlasti raskeks. Ethiadil mängides oli neil siiski üks probleem, nimelt ei saanud nad ühtegi lööki väravaraami ja tõenäoliselt tuleb Anfieldil sarnane mäng.

Liverpool võib mängu lõpetada juba päris varajases staadiumis. Viimasest 12 kohtumisest on Liverpool võitnud mõlemad poolajad 11 korral. Isegi kui Sheffield United on kaotanud sel hooajal võõrsil vaid korra, siis leiame et panus sellele, et Liverpool võidab avapoolaja kui ka kogu mängu koefiga üle 1,8 heaks panuseks.