Premier League: Liverpool – Southampton

Parimad vihjed

Liverpool võidab ja alla 3,5 värava
@2,27 Mängima

Liverpool murdis kolmapäeval West Hami vastu 70 punkti piiri kui saadi järjekordne 2-0 võit West Hami üle. Tegemist oli 15-da järjestikuse võiduga, kuid kui vaadata nüüd kuidas Pool kodus mängib, nad on võitnud viimased 19 mängu ja viimati kaotati Anfieldil aprillis 2017! Southampton vist teab ka neid numbreid.

Southampton on teinud tugevat arengut. Viimasest seitsmest mängust on kaotatud vaid üks ja lausa viis on neist võidetud. Viimase paari kuu sisse kuuluvad ka võidud Chelsea ja Leicesteri üle. Kõik see tänu Ralph Hasenhuttli ründele suunatud mängule. Southamptoni on võõrsil nullile jäänud viimati hooaja esimeses mängus augusti alguses. See on muidugi avanud ka nende enda kaite ja värav on suudetud puhtana hoida vaid kolmes kohtumises 12-st.

Isegi kui Southamptoni kurjakuulutavat vormi arvestada, siis peame ikkagi panustama Liverpoolile, kes ei ole kodus kuigi palju punkte loovutanud. Viimasest üheksast Pooli kodumängust oleme näinud vähemalt nelja väravat näinud kahel korral, ja see teeb meie valikuks panuse: Liverpool võidab ja mängus alla 3,5 värava!


Liverpool võidab ja alla 3,5 värava
2,27