Premier League: Liverpool – Southampton

Parimad vihjed

Premier League parim meeskond saab külalisi lõunast kui vaikselt oma mängu leidev Southampton tuleb Anfieldile külla. Liverpool on kohtumise vaieldamatu soosik olenemata vastasest.

Liverpooli liiga algus on olnud suurepärane. Viis mängu ja viis võitu. Punaste võrku on pall löödud vaid kaks korda. Van Dijk on võtnud kaitsmise vastutuse enda ülule ja tal tuleb see hästi välja. Andrew Robertson on suurepärane täiendus meeskonda ja lisaks noor Joe Gomez on olnud koos Van Dijkiga suurepärane.

Viimase seitseme päeva jooksul on alistatud võõrsil nii Tottenham kui ka kodus PSG. PSG vastu võiduvärava löönud Firmino on taas platsil koos Mo Salah ja Sadio Manega.

Eelmisel hooajal napilt liigast langemisest pääsenud Southampton alustas hooaega kehvasti, kuid viimastes mängudes on juba saadud mäng käima. Mark Hugehesi mehed alustasid hooaega viigiga, millele järgnes kaks kaotust. Viimased kaka mängu andsid Southamptoni fännidele jälle lootusi, et suudetakse parandada oma eelmise aasta positsiooni. Crystal Palace alistati 2-0 ja Brightoni vastu 2-2 viik oli väike pettumus kuna mäng oli nende kontrolli all.

Isegi kui Southampton on parandamas oma mängu, siis Liverpool on liiga suur mägi kust üle ronida. Saints on lasknud endale lüüa kuus väravat, kuid nad ei ole pidanud veel mängima tippmeeskonna vastu. Liverpool on värava puhtana hoidnud viimases seitsmes kodumängus.