Premier League: Liverpool – Watford

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Watford +1,5
@2,07 Mängima

Liverpool oli vaid kuu aega tagasi Manchester Cityst seitsme punkti kaugusel. Nüüd on vahe vaid üks punkt. Bookmakerid on seda meelt, et City võtab ka selle aasta karika.

Liverpool on viimasest viiest mängust lõpetanud kolmel korral viigiga. Viimases mängus tehti võõrsil heas hoos oleva ManU vastu. Unitedi viik on veel ok tulemus, kuid West Hami ja Leicesteri vastu tehtud viik kriibivad neil kindlasti hinge.

Lisaks tehti veel väravateta viik Bayerni vastu Meistrite Liigas. hetkel puudub nende mängus selline teravus, mis paneks karikaid tõstma. Klopp peab mojo tagasi tooma, muidu lõppeb hästi alanud hooaeg kehvasti.

Poolil puudub Roberto Firmino. Lisaks puuduvad veel Joe Gomes ja Dejan Lovren.

Watford on heas hoos. Viimased kolm kohtumist on võidetud. Viimases ringis alistati Cardiff võõrsil 1-5. See oli esimene kord peale aastat 1986 kui nad suutsid Premier Leagues lüüa viis väravat.

Selle aasta sees on Watford kaotanud vaid korra kui Wembleyl oli Tottenham parem 2-1. Watford mängib vabalt ja liigas on koht juba kindlustatud.

Watford on hea ja Liverpool hetkel kesine. Pooli võidu koef on 1,3 ja see on liiga vähe. Watford +1,5 väravat händikäppi on hea panus kui koef on üle kahe.


Aasia händikäp: Watford +1,5
2,07