Premier League: Manchester City – Arsenal

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Arsenal +1,5
@1,97 Mängima

Kolmapäeval mängivad Man City ja Arsenal varasemalt ära jäänud kohtumise Ethiad Stadionil. Arsenal võitis laupäeval West Hami ja nüüd on PL neljas koht viie punkti kaugusel. Neil on veel korralik võimalus jõuda järgmise aasta Meistrite Liiga turniirile ja hetkekoefide järgi panustame kindlasti Arsenalile.

Arsenal on teinud tegelikult väga head mängu ja kaotatud on kusjuures viimasest 13. mängust vaid üks. (õnnetu kaotus kodus Olympiacose vastu). Kindlasti on motivatsiooni eelis selles kohtumises Arsenalil. Kuna teistest liigadest on välja langetud, siis keskendutakse just Premieri võimalikult heale lõpule.

City visati Meistrite liigast kaheks aastaks välja ja sinna läheb ka nende selle hooaja mahv. Premieri hooaeg on pm juba Liverpoolile kaotatud. City tahet mängida nägime ja nädalavahetusel kui kaotati Old Traffordil Manchester Unitedile 2-0.

Cityl ei ole PL mängudes just suuremat motivatsiooni ja mehi hoitakse pigem ML tähtsateks mängudeks tervena. Meile sobib Arsenalile pakutav +1,5 händikäp suurepäraselt. Üheks eeliseks on veel Arsenalile see, et Areta teab Guardiola tööd ja ideid läbi ja lõhki.


Aasia händikäp: Arsenal +1,5
1,97