Premier League: Manchester City – Chelsea

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Chelsea +1,5
@1,78 Mängima
Aasia händikäp: Chelsea +1
@2,38 Mängima

Manchester City kaotas top2 omavahelise kohtumise Liverpoolile just enne rahvuskoondiste pausi. Chelsea on tõusnud liigatabelis teisele kohale ja nende mäng kulgeb.

Chelsea viimase aja võtted on väga veenvad ja viimases viies PL kohtumises on alistatud kõik vastased. Nende võitudejada on juba kuue mängu pikkune ja endale on nendes mängudes lastud lüüa vaid neli väravat. Ise on kostitatud vastaseid 15 väravaga.

Chelsea on kenasti puhanud, kuid juba järgmisel kolmapäeval tuleb kõva Meistrite Liiga lahing võõrsil Valencia vastu. Laupäevases kohtumises vaevalt kellelegi puhkust antakse, kuna Premier Liiga tabelitipp on niivõrd tihe – tõsi, peale puhkenädalat selleks polegi põhjust.

Manchester City mängib juba teisipäeval Meistrite Liiga mängu ja meeskonnale on see sari selle hooaja number üks prioriteet.

Puudujateks City poolelt on tõenäoliselt Laporte, Zintšenko, Sane, Mendy ja Silva.

Ka Chelseal on vigastustega probleeme. Õnneks N´Golo Kante teeb comebacki. Puuduvad tõenäoliselt Loftus-Cheek, Christiansen, Rüdiger ja Barkley.

Ootame väga ründavat lahingut kust ei puudu kiirus ja ohtlikud olukorrad. Chelsea on võitnud viimased seitse võõrsil peetud kohtumist ja see annab enesekindlust. Laporte ja Mendy puudumine City kaitseliinist on suur miinus, see paistis välja ka Liverpooli mängus. Külaliste koefid on aetud väga kõrgeks ja meie teeme oma valiku just sinna peale. Panustame Chelseale aasia händikäpiga eriti arvestades veel City mõned ringid tagasi saadud 0-2 kaotust kodus Wolvesi vastu.


Aasia händikäp: Chelsea +1,5
1,78