Premier League: Manchester City – Leicester

Parimad vihjed

City võidab ja mõlemad skoorivad
@2,34 Mängima

Sel hooajal näeme väga kõrgetasemelist võitlust liiga tiitli nimel. Cityl on jäänud veel kaks mängu pidada ja kui nad need mõlemad võidavad, siis on tiitel nende.

Ei saaks öelda, et nad ei ole seda ära teeninud – 36 kohtumisest sel hooajal on võidetud 30. Nad on löönud 90 väravat ja endale lasknud lüüa 22. Etihadi staadionil on need numbrid olnud veelgi vingemad. Vaid üks mäng on kodus sel hooajal kaotatud ja ülejäänud võidetud. Löödud on vastastele 56 väravat.

Leicester ei ole mitte mingil juhul halb meeskond, kuid Etihadil mängides on nad suureks autsaideriks. Nad suutsid eelmisel nädalal alistada kodus Arsenali 3-0, täna mängides võõrsil on olukord teine.

Viimasest kolmest võõrsilmängust on Leicesteril ette näidata kaks võitu ja üks viik. Rebaste ründemäng võõrsil on olnud muljetavaldav. Nad on jäänud kuivale vaid ühes PL võõrsilmängus sel hooajal – lüües teel olles kokku 27 väravat.

Kaitses esineb vigu, kuid Vardy ja teised otsivad kindlasti oma võimalusi värava löömiseks. City on endale kodus lüüa viimases 13. mängus kaheksal korral, ehk meie arvates on heaks panuseks City võit ja mõlemad meeskonnad skoorivad.


City võidab ja mõlemad skoorivad
2,34