Premier League: Manchester City – Liverpool

Parimad vihjed

Viik välistatud: Liverpool võidab
@2.48 Mängima

Premier League 25 mängudevoor lõppeb stiilselt kui neljapäeval Manchester City võõrustab Liverpooli. Pool on selliseid numbreid tabloole tagunud viimastes voorudes ja seda top 6 meeskondade vastu. Kui soovitakse tiitlimängus edasi olla siis kõlbab Cityle ainult võit. City vorm on viimasel ajal olnud väga kesine ja raske on selle pealt näha, kuidas nad suudavad tulikuuma Pooli peatada.

Liverpool juhib liigatabelit seitsme punktiga City ees ja saldo on väga veenev. Meeskond ei ole saanud ühtegi kaotust ja viike on 20 peetud mänguga kogunenud kolm. Veelgi hämmastavam on sisse lastud väravate saldo – hooaja jooksul on sinna suudetud pall saada kaheksa (8!) korda. Samal ajal ründekolmik Mane – Firmino – Salah teeb mida tahab ning selline saldo hakkab muutuma arusaadavaks.

Man City on samal ajal olnud üllatavalt suurtes raskustes. Pep Guardiola meeskond kaotas kolm kohtumist neljast detsembri jooksul ja kaitsemäng on olnud väga ebakindel. Eriti äärekaitsesse ei leidu piisava tasemega mängijaid ja Liverpooli vastu kõlab see suure probleemina. Ka vigastused tekitavad probleeme. Ka Kevin De Bryne võib sellest mängust puududa.

City on siiski mängus kerge favoriit, kuid Liverpoolil on kõik võimalused jätkata võitude teel ja põnevaimad mänguvalikud on just punaste poolel.

Soovid panustada mängule riskivabalt? Siis vaata Optibeti uue kliendi pakkumist siit!


Viik välistatud: Liverpool võidab
2.48