Premier League: Manchester City – Manchester United

Parimad vihjed

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava
@2,10 Mängima
Mõlemad skoorivad ja City võidab
@2,65 Mängima

City ja United valmistuvad 179-ks Manchesteri Derbiks ja sel korral Etihad Staadionil.

City teab, et võitu on vaja ja seda just selleks, et hoida Liverpooliga vähemasti kõigepealt vahet. City võitis kesknädala voorus kodus kenasti Burnley 4-1 ja samal ajal võitis ManU kodus Tottenhami 2-1.

Eelmisel hooajal ei olnud ManU-l City vastu võimalust ja nad kaotasid kokkuvõttes (kodus/võõrsil) 5-1, kuid laupäevane mäng tõotab tulla vähem ühepoolne.

Manchesteri derbid on väga harva igavad. Viimased neli omavahelist mängu on lõppenud keskmiselt 3,5 väravaga mängu kohta.

City on löönud sel hooajal 15 mänguga 43 väravat ja nad juhivad seda tabelit. ManU lohutuseks võiks öelda, et viimases viies kohtumises on City lasknud endale ka värava lüüa.

Keskmiselt on City mängudes alates suvest 4,0 väravat ja üle 2,5 värava ning mõlema skoorimisega on lõppenud 9 kohtumist 15-st. Ethiadil on nende mängude juures kusjuures löödud 2,5 väravat ja mõlemad on skoorinud 83% kordadest.

City eesliin särab, kuid kaitses on võrreldes eelmise hooajaga kõvasti ära antud. Ka United, eriti Rashford on viimasel kolmandikul väga nähtaval olnud. See tähendab aga seda, et ka Unitedile on viimases kümnes mängus löödud värav.

City on võitnud viimasest 26 PL kohtumisest kodus 24, korra mängiti ka viiki. See, et United Cityt võõrsil võidaks peaksid nad tegema midagi ennenägematut kuna võõrsilt on sel hooajal saadud vaid üks võit. City on löönud 3 või enam väravat nendest 26 kohtumisest 16nel korral.

Kõiki neid numbreid vaadates jääb üle vaid teha panus korraliku koefiga sellele, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja mängus üle 2,5 värava. Teiseks valikuks, mõlemad skoorivad ja City võidab.


Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava
2,10