Premier League: Manchester United – Huddersfield

Parimad vihjed

Täna saab ManU endale vastaseks Huddersfieldi. Muide, see on esimene mäng ManUle koduväljakul uue treeneri käe all. Kodupublik on kindlasti oma vana lemmiku Ole Gunnar Solskjæri selja taha taga.

Me oleme kindlad, et United hakkab hooga ründama ja lööb Huddersfieldi värava palle täis. Kõik tänud paranenud sisekliimale ja positiivsele enaergiale.

Viimases mängus oli seda kõike suurepäraselt näha. Mängijate näol oli naeratus ja vabanemise tunne. Palli vallati ja olukordi loodi nii nagu viimati tehti Fergusoni käe all. Kodumeeskonnale Cardiffile tehti 1-5 tuul alla.

Huddersfield ei ole sel aastal väga enam sähvinud. Materjal on meeskonnas keskine ja sarnast lendu ei ole näha. Vahepeal nagu saadakse vastu, kuid kogu 90 minuti mängimine on tõeliselt raske. Seda on näha ka liigatabelist kui paiknetakse 19-ndal kohal. Jagatakse viimast kohta Fulhami-ga.

Huddersfield läheb kaitsma ja nad üritavad hoida oma värava puhtana võimalikult pikalt. Uuenenud United on siiski nende jaoks liiga suureks ampsuks.

Kuigi ühe mängu põhjal ei tohiks veel järeldusi teha, kuid siiski ootame et United tuleb koduväljakule ja tahavad publikule näidata mida nad oskavad kui neile antakse väljakul vabad käed.

Usume, et ManU lööb mitu ja Huddersfield läheb koju null punktiga.


SpordiGuru mänguvihjed – tšeki värskeid valikuid

Allpool leiad kohe kohe algavad mängud. Ära jää tukkuma samal ajal kui Guru taskuid täidab.