Premier League: Manchester United – Liverpool

Parimad vihjed

Rahvusvaheline paus tuli ManU jaoks väga õigel ajal. Vigastustest räsitud ManU kaotas viimases voorus Newcastlele 1-0 ja see surus nad liigatabelis 12-dale kohale.

Kahjuks ei ole vigastuste probleem Punastel kuraditel veel lõppenud. Wan-Bissaka, Martial, James, Pogba, Shaw, Lindgard ja De Gea on siiani kahtluse all ja isegi kui mõni neist mängib, siis ei ole nende vorm tõenäoliselt veel 100%.

Võõrustajad on võitnud vaid kaks mängu kaheksast ja viimasest kuuest mängust on kaotatud kolm. Nende avamängu 4-0 võit Chelsea üle on ainus mäng mil nad on löönud üle ühe värava mängus. Nüüd astub neile vastu Liverpool, kes on superhoos.

Liverpool on ühe võidu kaugusel oma rekordilisest 18 mängulisest võitude seeriast. Sel hooajal on muidugi kõik kaheksa mängu võidetud ja viimane kaotus pärineb jaanuarist.

Ükskõik millise nurga alt seda vaadata, siis on raske näha, et ManU siit mängust midagi saab. Nad on küll viimasel ajal Pooli vastu ok mänginud, kuid hetkel probleemid vigastustega ja kesise viimistlusega on raske näha, kuidas nad suudavad Liverpoolile peavalu valmistada. Meeskond, kes on võitnud viimased 18 mängu!!

ManU enesekindlus on väga madal, olles kaotanud viimasest 13-st mängust kuus.