Premier League: Manchester United – Manchester City

Parimad vihjed

Manchester United võõrustab Manchesteri derbis Cityt. Nende kahe kohtumised on alati tähtsad, kuid sel korral on panused veelgi kõrgemad, kuna City karikavõit on suure tõenäosusega kinni just selles kohtumises.

ManU viimased kaks mängu on olnud kohutavad. Eelmisel nädalal kaotati Barcelonale 3-0 ja pühapäeal Evertonile 4-0. Üldse on viimasest kaheksas mängust saadud vaid kaks võitu.

ManU on kodus suurklubisid hoidnud kenasti ohjes. Barca võitis vaid 0-1 ja ManU-l olid ka omad võimalused ning Liverpool hoiti nulli peal.

Cityl on kohustus see mäng võita, et heidelda tiitlivõidu nimel. Mitmed arvavad, et kui City selle kohtumise võidab, siis on tiitel peaaegu kindel ja sellele on raske vastu vaielda.

City sai suure pettumuse osaliseks kui kaotati dramaatiliselt Meistrite Liiga veerandfinaalis Tottenhamile. Nüüd on sihikule võetud Premier League tiitel ja FA karika võit.

ManU-l puuduvad tõenäoliselt Ander Herrera ja Phil Jones. Cityl on väljas De Bruyne.

Ka ManU-le ei ole tegemist tähtsusetu mänguga kuna neil on veel täiesti reaalne võimalus pääseda järgmise aasta Meistrite Liigasse. Kindlasti lähevad nad kaitsvalt mängima ja usume, et selles mängus ei lööda üle kolme värava. Inglise meedia ja peatreener Solskjaer on teinud selgeks, et mehed kes ei taha mängida need ka ei mängi. Umbrohi tuleb välja juurida.

Lisaks on City viimasel ajal mänginud rohkem kindla peale ja minnakse kolme punkti võtma kui puuri täis põmmutama.