Premier League: Manchester United – Tottenham

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,80 Mängima

Tottenham saabub Manchesteri kohtumaks kohalike punaste kuraditega. Pochettino juhtiav Spurs on hooaega alustanud stiilselt. ManU ei ole näidanud just suurepärast vormi. Täna on see hetk kui Spurs soovib nende haavadele veelgi soola hõõruda ja lahkuda Old Traffordilt kolme punktiga.

ManU on juba pikemat aega vutisõprade silmi kriipinud igava jalgpalliga, ja ei ole ime et fännid soovivad muudatusi. ManU on Mourinho käe all mänginud väga kaitsvalt ja meedia juba spekuleerib, et uueks lootsiks võiks saada Zinedine Zidane.

Esimeses mängus suudeti kodus alistada Leicester, kuid lihtne mäng see kindlasti ei olnud ja nende vorm ei lubanud head järgmisteks kohtumisteks. Nii ka oli, kui Brighton võitis 3-2. Oleks siis, et ManU oleks mänginud ilusat jalgpalli, kuid nii see ei olnud.

Kehva vormi lisaks on ManU-l mitmed mängijad vigastatud ja nende alustamine täna on küsimärgi all (nt Nemanja Matic, Antonio Valencia ja Alexis Sanchez)

Tottenham oli ainus meeskond, kes ei teinud üleminekuperioodil mitte ühtegi ostu. See oli muidugi väga üllatav, kuid Pochettino mehed on andnud hooaja alguses märku sellest, et muudatusi meeskonnas ei olegi vaja. Kahest mängust kaks võitu. Võõrsil Newcastle 1-2 ja kodus kindel 3-1 Fulhami vastu.

Tottenhami kaitse ei ole hooaja alguses aga olnud tuntud headuses. Mõlemas mängus on lastud värav ja ManU on kodus kõikidele probleemidele vaatamata suuteline värava lööma.

Totenham ei ole väga kõva võõrsil olnud, kuid nüüd saavad nad väsinud ilmega ManU meeste vastu tulla. Son Heung-min on ainus mees kes tänasest mängust väljas, kuid temale leidub suurepäraseid asendajaid kasvõi brassi Lucase näol.

Mäng võib olla vägagi väravaterohke, kuigi ManU-t tuntakse viimasel ajal tugeva kaitsemeeskonnana. Kummagi meeskonna kaitse ei ole kindlust näidanud ja mõlema meeskonna skoorimine on hea panus tänaseks mänguks. Kuna ManU on mängu favoriidiks, siis panus Tottenhamile ilma viigita sobib ka hästi. Raha siis tagasi viigi puhul.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,80