Premier League: Newcastle – Chelsea

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,81 Mängima

Chelsea on hooaega alustanud küllaltki hästi. Selle vooru kohtumises minnakse võõrsil vastamisi Newcastlega. Newcastlel on kahest mängust vaid üks punkt, isegi kui näidatud on head mängu. Meie arvates on bookied Newcastlet natuke alahinnanud.

Esimeses mängus kaotati Tottenhamile 1-2 ja teises voorus tehti Cardiffiga 0-0 viik. Cardiffi mängus Isaac Hayden sai punase kaardi 66-ndal minutil. Enne kaarti oli mäng täielikult Newcastele kontrolli all. Mängu viimasel minultil oli Newcastlel kasutada ka penalti, kui sellel Kenedy eksis.

Newcastle on hea koduväljakumeeskond. Seda tõestati ka Tottenhami vastu avakohtumises. Eelmisel hooajal löödi kodus 21 väravat 19-nes kohtumises.

Chelsea on alustanud hooaega hästi. 3-0 võit nigelast Huddersfieldist paljut ei näita, kuid kodus võideti 3-2 Arsenali. Kohtumises jäi aga silma see, et Chelsea kaitse võib olla vägagi haavatav.

Chelsea supertäht Eden Hazard on avamängudes mänginud vaid mõned minutid tänud MM-i väsimusele. Täna arvatavasti on mees algkooseisus.

Newcastlen eelmine hooaeg ja avamäng Tottenhami vastu lubavad uskuda, et nad suudavad ka Chelseale peavalu tekitada. Arvestades Chelsea ründevõimu, on oodata ka neilt väravat. Tulemas siis kohtumine, kus arvatavasti väravaid lüüakse mõlemasse võrku.