Premier League: Norwich – Manchester City

Parimad vihjed

Norwich lööb alla 0,5 värava
@2,12 Mängima

Manchester City mängib sel nädalavahetusel võõrsil Norwichiga. Norwich kaotas viimases voorus 2-0 West Hamile. Meeskonnal puudus püssirohi täielikult ja isegi Teemu Pukki ei saanud särada. Norwich on sel hooajal löönud kuus väravat ja viis nendest on Soome väravaküti meisterdatud.

Manchester City on Premier League’i võitjasoosik ka sel hooajal. Guardiola rühm on kogunud nelja kohtumisega 10 punkti. Ainus punktikaotus tuli kodus Tottenhami vastu. Mäng lõppes seisuga 2-2, kuid City domineeris seda mängu nii kuidas ise tahtis. Mingi ime läbi Spurs siiski viigi välja võitles.

City on Guardiola käe all mänginud suurepärast vutti ja lõppu sellele ei paista tulevat. Näiteks Raheem Sterling ja kevin de Bruyne on olnud hullus hoos. Loomulikult on City ka selle mängu suurfavoriit. Norwich on vaid lootnud Pukki peale, kuid selles mängus pall temani nii tihti ei jõua.

Usume, et City valitseb mängu nii, et Norwichil ei teki ründes eriti variante. Mängime hea koefiga sellele, et Norwich ei skoori ja teiseks valikuks alla 4,0 värava, ehk täpselt nelja värava puhul raha tagasi.


Norwich lööb alla 0,5 värava
2,12