Premier League: Tottenham – Chelsea

Parimad vihjed

Aasia lõpptulemus: Mängus üle 3,0 värava
@2,28 Mängima

Selle ringi kõige kuumem Premier League mäng toimub Wembleyl Tottenhami ja Chelsea vahel.

Kodumeeskond Tottenham on sel hooajal kogunud 27 punkti ja paikneb hetkel neljandal kohal. Chelsea on liiga kolmas ja Tottenhamist vaid punkti kaugusel.

Külalismeeskond Chelsea ei ole sel hooajal kaotanud mitte ühtegi mängu, kuid 1/3 mängudest on lõppenud viigiga. Tottenham on kaotanud kolm korda, kuid ülejäänud üheksa mängu on võidetud. Viiki ei ole mängitud kordagi!

Tottenham ei ole eriti hästi suutnud viimasel ajal palle võrku saata ja üheks põhjuseks on Harry Kane’i kesine vorm. Ta on löönud kuus väravat, mis võrreldes eelmise hooajaga on tunduvalt vähem. Eks üheks põhjuseks on ka see, et mootor Eriksen oli vahepeal vigastatud. Kui on soov Chelseat võita, peab Kane õnnestuma.

Külalismeeskonna Chelsea staar Eden Hazard on olnud superhoos. Mees on löönud 11 väravat ja andnud neli väravasöötu. Chelsea on löönud sel hooajal 27 väravat, mis on Premier League teiseks kõige suurem number.

Viimases kohtumises tegi Chelsea koduväljakul pettumust valmistava 0-0 viigi Evertoniga. Sellest ei maksa suuri järeldusi teha, meeskonna mäng oli siiski suurepärane ja valitseti kõiki väljaku nurki.

Tasub tähele panna ka Chelsea võõrsil mängimist. Punkte on saadud võõrsilt sama palju kui kodust, kuid viimases viies võõrsilkohtumises on lastud endale lüüa vaid üks värav, samal ajal lüües ise 12 väravat.

Esimese panusena võtame Chelsea võõrsil võitu kõva koefiga. Meeskonnad on omavahelistes mängudes teinud palju väravaid ja usume, et ka laupäevane lahing tuleb rõõmsameelne ja väravaterohke.