Premier League: Tottenham – Liverpool

Parimad vihjed

Jose Mourinho mesinädalad Tottenhamis on möödas ja meeskond on tagasi seal kus Pottechino ajal jäädi. Viimaseks mänguks oli FA karikamäng Middlesbrough vastu ja seal tehti 1-1 viik. Spurs on viimasest viiest mängust võitnud vaid ühe!

Spursi talisman Harry Kane on vigastatud ja ei saa väljakule järgmised kolm kuud. Lisaks on vigastuste küüsis põhimehed N´Dombele ja Sissoko. Liigas ollakse kuuendad ja kuue punkti kaugusel neljandana olevast Chelseast. Spursi fännid ei ole hetkel rõõmsad.

Sama aga ei saa öelda Liverpooli fännide kohta. Nemad saavad nautida täiuslikku mängu. Liverpool on peatamatu igal pool. Eelmisel nädalavahetusel võitis veel B meeskond FA karika raames Evertoni. Liigas on neil 13 punktiline edu Leicesteri ees ja lisaks on neil mäng vähem peetud.

Viimati mängiti Premier Leagues kodus Sheffield Unitedi vastu ja saadi 19. võit 20st kohtumisest. Viimased 11 mängu on võidetud. Küsimus ei ole kas, vaid millal Liverpool karika pea kohale saab tõsta.

Ajalugu ja hetkevorm soosib punaseid. Tottenham on kodus võitnud sel hooajal 10st mängust kuus. Liverpool on võitnud 89% mängudest võõrsil.

Spurs on viimasest 14st kohtumisest Premier Leagues Liverpooli vastu saanud vaid korra võidurõõmu maitsta. Üheksal korral on vastu võetud kaotus ja see tähendab, et Liverpooli võit koefiga 1,7 ja enam on juba korraliku väärtusega, seda enam, et Spursil on probleemid ka põhimeeste vigastustega.