Premier League: Tottenham – Manchester United

Parimad vihjed

Nädalalõpu suurkohtumises võtavad mõõtu liiga kolmas Tottenham ja Manchester United.

Londonist pärit võõrustajatel on olnud kiired ajad. Eelmisel laupäeval võideti Inglismaa karikamängus Tranmere 0-7. Teisipäeval mängiti Chealseaga liigakarika poolfinaalis, kui võideti 1-0 Harry Kane’i väravast.

Tottenhamile puhkust ei anta ja pühapäeval tuleb madistada koduväljakus ManU-ga. Viimati kohtuti hooaja kolmandas ringis Old Traffordil ja siis võttis Spurs kindla 0-3 võidu.

Peale seda on palju juhtunud. Ole Gunnar Solskjær võttis ManU juhendamise üle Jose Mourinholt ja tulemused räägivad enda eest. Meeskond mängib ründavalt ja väravaid põmutatakse hoolega. Ja kõik viis mängu OG käe all on võidetud.

Premier Leagues on Paul Pogba löönud seitse väravat ja andnud väravasöödu kuuele väravale. Kusjuures üle poole väravatest kui ka eeltööst on mees teinud peale seda kui Mourinho lahkus. Marcus Rashford on kui uus mängija ja väravatemasin Romelu Lukaku tundub et on saanud hoo üles.

Suurim erinevus siis eelmisest kohtumisest on see, et ka Unitedil on usku ja enesekindlust. Viimased neli PL mängu on võidetud.

Tottenham on viimasest neljast kohtumisest kaotanud ühe, kui Wolves käis Londonis röövretkel. Liiga uustulnuk võitis neid kodus 1-3.

Unitedi uus boss Solskjær on ründava jalgpalli sõber. Vaevalt, et see muutub kui minnakse Tottenhami vastu. Külalismeeskond United saab esimest korda “vabaduses” rünnata Premier League tipptiimi.

Huvitavaks faktiks on see, et Mauricio Pochettinole sahistatakse tagatubades Manchester Unitedi peatreeneri kohta järgmiseks hooajaks.

Oleme kindlad, et selles mängus läheb andmiseks ja väravavõimalusi tuleb mõlemale poolele päris mitmeid. Loodetavasti lüüakse need ka sisse, kuna üle kolme värava liini hind, ehk koef on korralik. Sellele mängimegi!