Premier League: Tottenham – Southampton

Parimad vihjed

1x2: Tottenham võidab ja mängus üle 2,5 värava
@2,00 Mängima

Tottenham sai halva kaotuse nädalavahetusel kui võõrsil eduseisus olles kaotati Arsenalile.

Tegemist oli Tottenhami neljandaks kaotuseks sel hooajal. Väärib mainimist, et kordagi ei ole nad veel ka viiki mänginud ja kümme võitu annab korraliku punktisumma. Nad on küll liigatabeli viiendad, kuid vaid ühe väravalise vahega Gunnersi järel ja kolmanda koha Chelsea on vaid punkti kaugusel.

Nad on kaotanud kodus kaks kohtumist, aga tasub tähele panna, et need kaotused tulid Liverpooli ja Manchester City vastu. Tottenhami viimatine kodumäng Chelsea vastu oli kena 3-1 võit.

Southampton oli lähedal noppimaks kolm punkti võõrsil ManU vastu. Juba 20-daks minutiks juhiti 0-2. Kahjuks nad lagunesid ja mäng lõppes 2-2.

Sellest ei piisanud. Mark Hughes sai esmaspäeval kinga ja tema töö Southamptoni tüüri juures võttis üle Kelvin Davies.

Laupäevane tulemus Old Traffordil oli isegi hea tulemus, kuid Huges oli ilma võiduta kümnel järjestikusel mängul. Nad on liigatabeli 18-ndad ja võõrsil on kaotatud seitsmest mängust viis.

Kaitses on oldud kohutavad viimastel nädalatel. Võõrsil on neile löödud 16 väravat seitsme mänguga. Spurs on löönud 25 väravat sel hooajal ja me usume, et ka sellest mängust tuleb palju väravaid.

Spursi 14-nest mängust sel hooajal üheksal korral on löödud vähemalt kolm väravat. Southamptoni viimases neljas mängus on löödud 18 väravat ja arvestades, et Spurs on lasknud endale lüüa 15 väravat viimases kuues, siis valime tänaseks panuseks Üle 2,5 värava ja Spurs võidab.


1x2: Tottenham võidab ja mängus üle 2,5 värava
2,00