Premier League: Tottenham – Watford

Parimad vihjed

Tottenham langes kahest karikaturniirist mõne päeva jooksul. Kõigepealt Chelsea võitis Spursi EFL karikas penaltitega ja kohe peale seda oli Tottenham väga kesine Crystal Palace vastu, kes võitis neid FA karikas 2-0.

Palace vastu pani Pochettino väljakule rivistuse kust puudusid Harry Kane, Christian Eriksen, Dele Alli, Song Heung-Min ja Toby Alderweireld. Tulemus oli ka vastav. Tottenhami pink ei ole nii hea kui Premier League tipptiimidel. Neil tekivad probleemid kohe kui kõik staarid ei ole mänguvalmis.

Watford mängus mängivad kindlasti Eriksen ja Alderweireld. Son võib olla samuti mänguvalmis, kuid Alli ja Kane on vigastustega väljas.

Watford mängib oma ajaoo parimat hooaega. Viimasest kuuest mängust ei ole kaotatud ühtegi. Hea hoog on nad kergitanud ka liigas seitsmendaks. Eelmisel nädalavahetusel võideti FA karikamängus Newcastle 0-2 ja kusjuures kõik 11 meest olid uued võrreldes eelmise liigamänguga.

Bookmakerid on koefid seadnud suures piirdes 1,65-4,00-5,80. Kuna Kane ei ole mängus ja Son on Aasia mängudest räsitud, siis panus alla 2,5 värava kõlab hästi üle 2,0 koefiga. Lisaks võiks mängida aasia händikäpi Watford +0,5, ehk panus on võitev kui mäng jääb viiki või Watford võidab.