Premier League: Watford – Arsenal

Parimad vihjed

Arsenal unistab tõusta Premier League nelja parima meeskonna hulka, et pääseda järgmise aasta Meistrite Liigasse. Täna mängitakse võõrsil Watfordi vastu. Kodumeeskonna koefid on langemas, kuid väärtust leiab sealt siiski.

Watford on teinud imelist hooaega peale Javi Garcia saabumist. Nad mängivad FA karika finaalis ja neil on hea võimalus lõpetada hooaeg Premier Leagues seitsme parima seas.

Watfordi viimane liigamäng lõppes 4-1 võiduga Fulhami üle ja nad on vaid ühe punkti kaugusel seitsmendana paiknevast Leicesterist. Nad on küll kaotanud kolm mängu viimasest viiest, kuid need tulid võõrsil ManU, Man City ja Liverpooli vastu.

Vicarage Road on Watfordi jaoks kui kindlus ja viimased viis liigamängu ei ole seal kaotatud. Esmaspäevane kohtumine Arsenaliga tuleb kindlasti tuline.

Arsenal tegi suurepärase mängu eelmisel nädalal Napoli vastu kui võideti 2-0, kuid fakt on see, et võõrsil nende mäng väga ei kulge.

Arsenal on võitnud sel hooajal viis võõrsilmängu ja kolm neist tulid hooaja alguses. Viimasest üheksast on saadud vaid üks võit, kolm viiki ja viis kaotust. Viimaseks oli 1-0 Evertoni vastu. Samuti kaotati Southamptonile ja West Hamile, ehk tegemist ei ole just suurimate klubidega.

Vaadates nende kesist võõrsilmängude tulemusi ning neljapäeval peavad nad juba mängima Napoliga, annab veelgi indu kodumeeskonnale panustada. Panustame Watfordi topeltvõimalusele (võit, viik)

PANUSTA COOLBETIS SELLELE MÄNGULE KUNI 20€ TÄIELIKULT RISKIVABALT!