Premier League: Watford – Liverpool

Parimad vihjed

Liverpool võidab ja mängus alla 3,5 värava
@2.40 Mängima

Rahvuskoondiste paus on läbi ja tõeline action algab taas. Liiga teisel kohal olev Liverpool reisib Watfordile külla. Meeskondade vormis on hetkel väga suur erinevus.

Watford mängis kohati väga ilusat jalgpalli, kuid enne rahvuskoondiste pausi nende hoog rauges. Kaotati Newcastlele ja mängiti viiki Southamptoniga. Viimases viies mängus on kogutud vaid kuus punkti ja väravate vahe on 6-6

Liverpool on kogunud viimase viie kohtumisega 11 punkti ja väravate vahe 8-2. Vahel on nad mänginud nõrgemate vastastega väheste väravatega mänge ja võetud on rutiinsed võidud. Kas sama juhtub laupäeval?

Liverpooli väravate löömise hoog on raugenud. Kui liigas 12ne mänguga on löödud 23 väravat, siis viimases viies vaid 8 väravat. Oma väravat oskavad nad hästi kaitsta ja neile on suudetud lüüa vaid viis väravat, kusjuures kaks neist viimases viies kohtumises. Ka Liverpooli võõrsilmängud on väheste väravatega. Väravate vahe võõrsil on 9-4, ehk õige pisut üle kahe värava on on nendes mängudes löödud. Võib eeldada, et väravatega ei hakata mässama ka selles kohtumises.

Mänguvalikuna võikski eeldada, et lüüakse vähe väravaid. Liverpool tõenäoliselt võtab võidu, kuid tabloole ei taota hoki numbreid.


Liverpool võidab ja mängus alla 3,5 värava
2.40