Premier League: Watford – Manchester United

Parimad vihjed

Watford mängib kodus hooaja alguses täieliku flopi teinud Manchester Unitedi vastu. Watford on võitnud kõik neli mängu, mis nad on sel hooajal pidanud.

Hertfordshirest tulev meeskond on tagunud vastaste seljataha palle mõrvarlikult. Brighton, Burnley, Crystal Palace ja viimasena sai nende käest tuupi Tottenham. Löödud on üheksa väravat ja kokku on tehtud väravaraamidesse 19 lööki. Võib öelda, et tabamisprotsent pole paha.

Mustakollastes särkides mängiv meeskond on saanud oma mängu ilusti veerema ja oma väravasse on lubatud vaid kolm palli. Ainus nõrkus, mis Watfordil on, on valesöödud, mis tuleks jätta tegemata ManU kiirete mängijate vastu.

ManU on olnud paras naljanumber. Meeskond on täis tähtmängijaid, kuid meeskonnamäng on jäänud unarusse ja kaitses on tehtud palju vigu. Kuus väravat on ise löödud, kuid enda väravasse on lubatud seitse palli.

Meeskonnamängu puudumisel on ManU suutnud võita sel hooajal kaks mängu. Meeskond asub liigatabelis kümnendal positsioonil.

Watfordil on enesekindlus mida on vaja, et kodus purustada punased kuradid. Päris palju häid koefe leiab Watfordi eduks. Võtame kindlasti Watfordi võitu ilma viigita, ehk viigi korral raha tagasi.