Premier League: West Ham – Arsenal

Parimad vihjed

West Ham tegi Novembri lõpul korraliku tulemuse kui alistasti võõrsil Chelsea 0-1. Kahjuks jäi õnn üürikeseks kui nädala keskel saadi Wolvesi käest 2-0 tappa. West Ham on võitnud vaid ühe mängu viimasest üheksast, kuid esmaspäeva õhtul soovivad andekad West Hami mehed teha Arsenalile tuule alla.

See oleks suurepärane aeg ka enesekindlust tõsta kuna järgmisteks vastasteks on oma kasti tiimid Southampton, Crystal Palace ja Bournemouth. Kõik väga võidetavad.

Arsenal on hetkel täielikult mudas. Kehv hooaja algus tähendast Unai Emery vallandamist. Viimased kaks mängu meeskonda tüüriv legend Freddie Ljungberg ei ole palju paremaks suuteline olnud.

Tehti viik Norwichi vastu ja nädala sees peetud ringis saadi kaotus kodus Brightonilt. Viimases seitsmes mängus ei ole Arsenal võitu saanud. Väljalangemistsoon on vaid viie punkti kaugusel.

Kõikide liigade peale ei ole võidetud üheksa kohtumist ja on vastu võetud 19 väravat. Võiduprotsent on 26%. Võõrsil lausa 14%. Viimane võit võõrsilt pärineb Newcastle vastu esimeses voorus (augustis)!

See võõrsil vorm ei ole midagi uut. Viimase aasta jooksul on Arsenal võõrsil võitnud vaid neli kohtumist 20-nest.

West Ham ei ole ka muidugi parimas hoos, kuid Chelsea üle saadud võit annab enesekindlust. Kodus on nad kaotanud kolm kohtumist viimasest kuuest, kuid arvestades Arsenali vormi on see väga hea näitaja. Panustame sellele, et West Ham seda mängu ei kaota, ehk panustame kahekordsele võimalusele.