Premier League: West Ham – Cardiff

Parimad vihjed

Aasia händikäp: West Ham -1
@2,12 Mängima

Viimases voorus võidu napsanud West Ham ja Cardiff kohtuvad teisipäeval Londonis. Võõrustajad on selle mängu favoriidiks ja seda põhjusega.

Eelmises ringis võitis Cardiff kodus Wolvesi. Kuuest viimasest on võidetud lausa kolm kohtumist. Vastased on olnud siiski “vaid” Fulham, Brighton ja Wolves. Kõik need võidud on tulnud koduväljakul.

Viimasest kuuest võõrsilkohtumisest on Cardiff saanud vaid ühe punkti ja sellegi Huddersfieldi vastu.

West Hamil on väikesed probleemid vigastustega. Kindlalt puuduvad Manuel Lanzini ja Andriy Yarmolenko. Tõenäoliselt ka Fabian Balbuenan ja Aaron Cresswell.

Suvel hangitud Felipe Anderson on kiiresti kohanenud Premier League-ga. Üldjuhul Lõuna Ameeriklastel on Premier Leagues raske, kuid Anderson näitas juba paari kohtumisega, et tema on üks meeskonna liidritest. Viimases neljas kohtumises on ta ka tulistanud neli väravat.

West Hami väravavaht Lukas Fabianski on samuti heas hoos. Viimati nullis ta võõrsil Newcastle. Teiseks valikuks ongi Cardiffi nullimäng.

Põhivalikuks on West Hami võit aasia händikäpiga. West Ham peaks suutma Cardiffi vastu võtma kodus rutiinina paistva võidu.


Aasia händikäp: West Ham -1
2,12